Bilety Mateusz Ziółko - Płock, 07 lutego 19:00

Bilety na Mateusz Ziółko

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa PSM w Płocku
Kolegialna 23
Płock

Piątek 07 lutego 19:00
Sprzedaż online kończy się : 07-02-2020 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

MATEUSZ ZIÓŁKO
NA NOWO
 
Wykonawcy
Mateusz Ziółko - wokal
Maciek Howaniec - gitara basowa
Artur Michalski - instrumenty klawiszowe
Arkadiusz Żurecki - gitara prowadząca
Rafał Zając - perkusja
 
Program
Covery utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena, Michaela Boltona, Eltona Jojna tj. "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Wspomnienie", "When the man loves a woman", "I'm still standing" oraz utwory z ostatniej płyty artysty "Na nowo"

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie POS lub na www.bilety24.pl
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Parter
Balkon

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN