Bilety LOVE SONGS - Płock, 10 lutego 19:00

Bilety na LOVE SONGS

Adres wydarzenia :

Sala koncertowa PSM w Płocku
Kolegialna 23
Płock

Piątek 10 lutego 19:00
Sprzedaż online kończy się : 10-02-2023 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

10 lutego 2023, godz. 19:00
sala koncertowa PSM, ul. Kolegialna 23

LOVE SONGS

Wykonawcy
Kasia Dereń – wokal
Michał Grobelny – wokal
Artur Jurek – fortepian
Krzysztof Paul – gitara
Jarosław Stokowski – gitara basowa
Michał Lasota – perkusja
Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego
Ariel Ludwiczak – dyrygent

Program
Przeboje z filmów o miłości tj. „Pretty Woman”, „Titanic”, „Dreamgirls”, „Bodyguard”, „Uwierz w Ducha”, „Dirty Dancing” czy „Narodziny gwiazdy”. Zabrzmi energetyczny twist z „Pulp Fiction” i nastrojowa melodia z „Love Story”. Nie zabraknie doskonale znanych dla polskiej publiczności utworów „Miłość Ci wszystko wybaczy” z filmu „Szpieg w masce” oraz hitów Seweryna Krajewskiego jak „Wielka miłość” z filmu „Uprowadzenie Agaty” i „Uciekaj moje serce” z filmu „Jan Serce”.

Bilety w cenie 70 zł w sprzedaży w kasie biletowej POS oraz w serwisie Bilety24.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Parter
Balkon

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN